Hosting

Jeżeli szukasz Hostingu, Domeny, Serwera na stronę www – to warto poczytać..

Grupa Cyber-folks ma nową SUPER ofertę, sprawdź:  TUTAJ

Dodatkowo przy wyborze usługi warto skorzystać ze specjalnego kodu: 83014758

 

Polecam zapoznać się z ofertą hostingową z której osobiście korzystam. Na rynku oczywiście jest dużo firm oferujących hosting, a ich oferty często się zmieniają. Moje poszukiwania i analizy ofert uwzględniające jakość, ceny, opinie użytkowników – wskazały na cyberfolks.pl

Firma Hekko/Cyberfolks wchodzi w skład grupy H88, poniżej kilka informacji o tej marce:

„Stabilny hosting, dostarczany z wyróżniającą szybkością i jakością obsługi.170.000 klientów – I codziennie coraz więcej. Chcemy być ulubioną firmą hostingową w Polsce. Wierzymy, że proste i przyjazne usługi hostingowe i komplementarne zapewnią efektywną obecność naszych Klientów w Internecie. Jak działamy? – Obsługujemy szerokie grono użytkowników, od instytucji finansowych, przez małe i średnie firmy, e-biznes, aż po osoby prywatne: freelancerów, blogerów oraz graczy. Potrzeby różnych grup użytkowników są zaspakajane poprzez szerokie portfolio marek. Infrastruktura – Infrastruktura H88 jest ulokowana w kilku centrach danych, co znacznie ogranicza ryzyko biznesowe. Nasze serwery znajdują się m.in. w Rzeszowie, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku.”

Firma oferuje między innymi: Hosting w cenach od KILKU złotych do kilkudziesięciu złotych na miesiąc. Poza bezpłatną domeną .PL – na okres 1 roku, oferują np: rejestracja domeny gratis, 2 m-ce gratis, dostęp SSH, certyfikat SSL, rozszerzony antyDDoS, rozszerzony backup, dedykowana infolinia.

Osobiście korzystam z ich hostingu, a moje zadowolenie wynosi 100%.