Hosting

Jeżeli szukasz Hostingu, Domeny, Serwera na stronę www – to warto poczytać..

AKTUALIZACJA:

Grupy Hekko i Cyber-folks połączyły się i mają nową SUPER ofertę, sprawdź:  TUTAJ

Polecam zapoznać się z ofertą hostingową z której osobiście korzystam. Na rynku oczywiście jest dużo firm oferujących hosting, a ich oferty często się zmieniają. Moje poszukiwania i analizy ofert uwzględniające jakość, ceny, opinie użytkowników – wskazały naHekko.pl

Firma Hekko wchodzi w skład grupy H88, poniżej kilka informacji o tej marce:

„Stabilny hosting, dostarczany z wyróżniającą szybkością i jakością obsługi.170.000 klientów – I codziennie coraz więcej. Chcemy być ulubioną firmą hostingową w Polsce. Wierzymy, że proste i przyjazne usługi hostingowe i komplementarne zapewnią efektywną obecność naszych Klientów w Internecie. Jak działamy? – Obsługujemy szerokie grono użytkowników, od instytucji finansowych, przez małe i średnie firmy, e-biznes, aż po osoby prywatne: freelancerów, blogerów oraz graczy. Potrzeby różnych grup użytkowników są zaspakajane poprzez szerokie portfolio marek. Infrastruktura – Infrastruktura H88 jest ulokowana w kilku centrach danych, co znacznie ogranicza ryzyko biznesowe. Nasze serwery znajdują się m.in. w Rzeszowie, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku.”

Firma Hekko oferuje między innymi: Hosting w cenach od KILKU złotych do kilkudziesięciu złotych na miesiąc. Poza bezpłatną domeną .PL – na okres 1 roku, oferują np: rejestracja domeny gratis, 2 m-ce gratis, dostęp SSH, certyfikat SSL, rozszerzony antyDDoS, rozszerzony backup, dedykowana infolinia.

Osobiście korzystam z ich hostingu, a moje zadowolenie wynosi 100%. Ich warunki są bezkonkurencyjne – gdyż poza normalnymi (dobrymi) cenami czasem na ich stronie dostępne są dodatkowe SUPER rabaty.

INSTRUKCJA OBSŁUGI:

  1. Wejdź na stronę www.hekko.pl
  2. Kliknij na górze strony „Panel klienta” albo na stronie głównej „wybierz” przy interesującej Cię ofercie.
  3. Zarejestruj się na stronie
  4. Po zarejestrowaniu się wejdź na w/w stronę i wybierz interesującą Cię ofertę. Jeżeli nad ofertami widnieje kod rabatowy* to zanotuj jego treść.
  5. Wypełnij wszystkie pola w formularzu „Zamówienie serwera (konta) WWW ” – dotyczące loginu, domeny/domeny PL *, a także zaznacz pole „Posiadam kod rabatowy” i wpisz jego treść*.
  6. Po wypełnieniu zamówienia, w Twoim panelu pojawi się „faktura proforma”, sprawdź wszystkie dane*, a następnie wykonaj przelew.
  7. Z radością korzystaj z Super Hostingu 🙂
  8. Legenda:

* – treści oznaczone gwiazdką mogę dokładniej wyjaśnić – gdy do mnie napiszesz.