Na wesoło – blondynka

Na wesoło – blondynka.

Na wesoło - blondynka

Blondynka niechcący zatrzasnęła drzwi samochodu, zostawiając w środku  kluczyki w stacyjce. Na szczęście zostawiła lekko uchylone okno.  Poszła więc na najbliższą stację benzynową, poprosiła ekspedienta o długi drucik za pomocą którego spróbuje wyciągnąć kluczyk.  Po chwili na stację benzynową wpada mężczyzna i śmieje się do rozpuku.  Ekspedient pyta, co go tak rozbawiło, więc mężczyzna opowiada, jak blondynka próbuje drucikiem wyciągnąć uwięziony kluczyk.  Ekspedient zauważył, że nie ma w tym nic śmiesznego, że to bardzo dobry pomysł i że pierwszy raz w życiu spotkał tak inteligentną blondynkę.  Na to odparł drugi mężczyzna: – Owszem, ale druga siedzi w środku  i mówi: trochę w prawo, trochę w lewo….

Blondynka niechcący zatrzasnęła drzwi samochodu, zostawiając w środku
kluczyki w stacyjce. Na szczęście zostawiła lekko uchylone okno.
Poszła więc na najbliższą stację benzynową, poprosiła ekspedienta o długi drucik za pomocą którego spróbuje wyciągnąć kluczyk.
Po chwili na stację benzynową wpada mężczyzna i śmieje się do rozpuku.
Ekspedient pyta, co go tak rozbawiło, więc mężczyzna opowiada, jak blondynka próbuje drucikiem wyciągnąć uwięziony kluczyk.
Ekspedient zauważył, że nie ma w tym nic śmiesznego, że to bardzo dobry pomysł i że pierwszy raz w życiu spotkał tak inteligentną blondynkę.
Na to odparł drugi mężczyzna: – Owszem, ale druga siedzi w środku
i mówi: trochę w prawo, trochę w lewo….

 

Tutaj jest więcej HUMORU:  Na wesolo

 

Chyba każdy lubi ZAGADKI 🙂
a jeżeli tu jesteś to znaczy że bardzo je lubisz – oraz że dobrze trafiłeś.
SPRAWDŹ SIĘ –  W DZIALE Z ZAGADKAMI.
Ponadto  warto zajrzeć na grupę na Facebooku dotyczącą zagadek: https://www.facebook.com/groups/376438769080112/