Zagadka logiczna – równania

Zagadka logiczna – równania

zagadka symbole, zagadka równania, ciekawe zagadki

Zagadka logiczna - równania, to tylko jedna z wielu naszych zagadek, więc zobacz, zastanów się i wpisz w komentarzu odpowiedź.

Zagadka – równania. Spójrz uważnie na obrazek, zastanów się a następnie podaj w komentarzu prawidłowe rozwiązanie zagadki 🙂

Zagadka – równania

 

 

Chyba każdy lubi ZAGADKI, a jeżeli tu jesteś to znaczy że bardzo je lubisz – oraz że dobrze trafiłeś.
SPRAWDŹ SIĘ –  W DZIALE Z ZAGADKAMI.
NATOMIAST – Jeżeli lubisz: Humor, śmieszne żarty, kawały, dowcipy, humor na wesoło, to SPRAWDŹ dział z HUMOREM .

Rodzajów zagadek, quizów, zabaw jest tak wiele, że nie jesteśmy w stanie jeszcze 😉  dodać wszystkich, więc na początek skupiamy się na tym co najbardziej lubimy. Są to:  zagadki szachowe, zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami. Zagadki z ukrytymi elementami, zagadki kryminalne i pozostałe zagadki logiczne.  Lubimy zagadki szachowe oraz zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami a także zagadki z ukrytymi elementami, zagadki kryminalne, pozostałe zagadki logiczne. Zagadka zbiorniki, zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami i zagadki z ukrytymi elementami,  pozostałe zagadki logiczne.

Ponadto  warto zajrzeć na grupę na Facebooku dotyczącą zagadek: https://www.facebook.com/groups/376438769080112/

Zagadki szachowe, zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami oraz  zagadki z ukrytymi elementami, zagadki kryminalne, pozostałe zagadki logiczne. Lubimy zagadki szachowe, zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami i zagadki z ukrytymi elementami, zagadki kryminalne.   Zagadki szachowe, zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami, zagadki kryminalne i inne zagadki logiczne.

Polecamy Was serdecznie 🙂