Zagadka zbiorniki

Zagadka zbiorniki

Oto Zagadka zbiorniki: Czy wiesz który zbiornik wypełni się jako pierwszy? A,B,C,D,E,F,G ? 🙂

Pamiętaj o zasadzie naczyń połączonych.

Który zbiornik napełni się jako pierwszy. Zagadka zbiorniki Oto Zagadka zbiorniki: Czy wiesz który zbiornik wypełni się jako pierwszy? A,B,C,D,E,F,G ? Pamiętaj o zasadzie naczyń połączonych.

Zagadka zbiorniki 🙂

 

Chyba każdy lubi ZAGADKI 🙂
a jeżeli tu jesteś to znaczy że bardzo je lubisz – oraz że dobrze trafiłeś.
SPRAWDŹ SIĘ –  W DZIALE Z ZAGADKAMI.
NATOMIAST – Jeżeli lubisz: Humor, śmieszne żarty, kawały, dowcipy, humor na wesoło, to SPRAWDŹ dział z HUMOREM .

Rodzajów zagadek, quizów, zabaw jest tak wiele, że nie jesteśmy w stanie jeszcze 😉  dodać wszystkich, więc na początek skupiamy się na tym co najbardziej lubimy. Są to:  zagadki szachowe, zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami. Zagadki z ukrytymi elementami, zagadki kryminalne i pozostałe zagadki logiczne. Lubimy zagadki szachowe oraz zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami a także zagadki z ukrytymi elementami, zagadki kryminalne, pozostałe zagadki logiczne. Zagadka zbiorniki, zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami i zagadki z ukrytymi elementami,  pozostałe zagadki logiczne.

Ponadto  warto zajrzeć na grupę na Facebooku dotyczącą zagadek: https://www.facebook.com/groups/376438769080112/

Zagadki szachowe, zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami oraz  zagadki z ukrytymi elementami, zagadki kryminalne, pozostałe zagadki logiczne. Lubimy zagadki szachowe, zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami i zagadki z ukrytymi elementami, zagadki kryminalne.   Zagadki szachowe, zagadki ze szklankami z wodą, zagadki z połączonymi zbiornikami, zagadki kryminalne i inne zagadki logiczne.

Jeżeli lubisz zagadki sprawdź – ZAGADKI

Polecamy też humor „na wesoło” sprawdź –  HUMOR

Polecamy Was serdecznie 🙂